Ochrana masky auta v zime - kryty (zimné clony) na prednú masku auta od HEKO

Zimné obdobie býva spravidla pre mnohé autá ťažkým obdobím a šoféri to omnoho ľahšie nemajú. Najmä ak svoje auto parkujete vonku, čaká vás pravidelné oškrabávanie okien, odhŕňanie snehu a prvých pár kilometrov v ľadovo vychladenom interiéri auta. Pomôcť si však môžete celkom jednoducho, tentoraz vám predstavíme zimné clony na prednú masku auta, ktoré prinášajú viacero výhod. 

Určite ste už videli, že niektorí majitelia vozidiel si počas zimy vylepšujú svoje auto rôznymi krytmi, ktoré umiestňujú na mriežku pred chladič. Takéto svojpomocné zásahy už absolvovať nemusíte, spoločnosť Heko totiž prichádza so špeciálnymi zimnými clonami, ktoré vďaka svojmu dizajnu nenarúšajú celkový vzhľad vozidla. 

Kryt chladiča prispeje k rýchlejšiemu vyhriatiu interiéru vozidla

Tieto clony sú vyrobené z kvalitného plastu a vďaka svojmu spracovaniu pôsobia decentne, navyše sú presne tvarované pre konkrétne modely, takže pred montážou ich nemusíte nijako upravovať. V balení taktiež nájdete všetko to, čo je potrebné pre správnu inštaláciu, teda dva držiaky a skrutky. 
Prečo by ste ale nad zadovážením podobného doplnku mali uvažovať? Heko clony na prednú masku prispievajú k skráteniu doby zahriatia motora po studenom štarte. Zrýchľujú tiež účinnosť kúrenia, takže k pohodliu vyhriateho interiéru auta budete mať ešte bližšie. Keďže v zimnom období bývajú cesty špinavšie, hrozí vyššie riziko poškodenia chladiča. Takáto clona je teda zároveň aj výborným ochranným doplnkom. 

Kryt masky chladiča je dostupný pre rôzne modely Škoda (Citigo, Felicia, Fabia, Rapid, Octavia, Superb), Fiat, Ford, Citroen, Volkswagen (Passat, Transporter, Sharan, Touran, Golf), Seat a Volvo. Presné tvarovanie je zárukou maximálnej kompatibility, účinnosti a dobrého vzhľadu. 

Hlavné výhody Heko krytu chladiča

TEAM HEKO

„Plastová“ firma Team Heko bola založená v roku 1990 v poľskom mestečku Czermno, v provincii Swietokrzyskie. Rýchly a intenzívny rozkvet jej zaručil spoluprácu s prestížnymi distribútorskými firmami nielen v Poľsku, ale po celom svete. Dnes firma Heko vyrába viac ako 1000 rôznych produktov a viac ako 70 percent z nich exportuje. Firma Heko sa špecializuje na výrobu deflektorov bočných okien – predných / zadných, deflektorov prednej kapoty – ich prioritnou funkciou je ochrana kapoty auta pred odskakujúcimi kamienkami a inými, laku nepriaznivými prvkami, krytov masky chladiča leto/zima, deflektorov strešného okna – zlepšujú prúdenie vzduchu a zabraňujú prenikaniu vody, ozdobných líšt tretích/piatych dverí.